medycyna laserowa, medycyna estetyczna, zabiegi laserowe, lasery w medycynie, laseroterapia, fototerapia, depilacja IPLUsuwanie tatuażu WarszawaZabiegi usuwania tatuażyUsuwanie tatuażu

Zabiegi usuwania tatuaży wykonujemy laserem "Q-Swich"


Nowoczesna metoda usuwania tatuaży przy pomocy lasera impulsowego wykorzystuje różnice w absorbcji promieniowania laserowego między skórą bez tatuażu a pigmentem tuszu, którym wykonano tatuaż. Podczas laserowego strzału na skutek absorbcji przez pigment promieniowania laserowego następuje jego zniszczenie natomiast skóra, która nie zawiera pigmentu i tym samym nie absorbuje promieniowania pozostaje nienaruszona.

Efekt w tej metodzie zależy od dobrania do koloru tatuażu odpowiedniej długości fali (koloru) lasera. Ważne jest także jak wykonywany był tatuaż, stosunkowo łatwo można usunąć tatuaże wykonywane w profesjonalnych studiach, gdzie tusz nanoszony jest bardzo płytko, w przypadku tatuaży głębokich (amatorskich) efekty mogą być gorsze.

Zabieg nie jest bolesny.

 


 

Polityka Cookies

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie częściowe lub całkowite treści strony usuwanie tatuażu i zdjęć zawartych na tej stronie www dozwolone wyłącznie po uzyskaniu zgody.